Tuis Akademie Kultuur Gallery Kontak ons Advertensies
Laer-Volkskool-Logo-Home
Tuis Ons skool Personeel Ouergids Akademie Kultuur Sport Gallery Kontak ons Sitemap
My-school-logo School-communicator Facebook Kontak ons

INTERMEDIÊRE EN SENIOR FASE PERSONEEL

Deo-Dané vd Merwe
Graad: Gr 4D
Vakke: Gr 4 Afr
Swem, Hokkie, Netbal,

Atletiek

Ronel Oosthuizen
Graad:Gr 4R
Vakke:
Gr 4 Wisk
E pos: ronel@laervolkskool.co.za

Seunshokkie, Tennis

Le-Lanie de Beer
Graad: Gr 4L
Vakke:

Gr 4 NW & Teg, SW

Skaak, Hokkie, Tennis

Gerna van de Venter
Graad: Gr 4G

Vakke: Gr 4 Eng, Kuns

Atletiek, Netbal,

Mini-Hokkie

Lardus Badenhorst
Graad: Gr 5L
Vakke: Gr 5 SW, Gr 6 SW

Atletiek, Rugby, Krieket,

Gholf

Annatjie Griesel
Graad: Gr 5A
Vakke:
Gr 7 Afr, SK, Gr 5 Kuns, Gr 6 Kuns      
E pos: annatjie@laervolkskool.co.za

Atletiek, Landloop

Stiaan van der Hyde
Graad: Gr 5S
Vakke: Gr 5 NW & Teg, LV Gr 7 Teg, Gr 4 LV


Atletiek, Rugby, Krieket

Monique Venter
Graad: Gr 6M
Vakke: Gr 6 Eng, Gr 4 LV
E pos: monique@laervolkskool.co.za

Atletiek, Mini-Krieket, Skaak

Cassie Vorster
Graad: Gr 6V
Vakke: Gr 6 Wisk              E pos: cassie@laervolkskool.co.za

Atletiek, Rugby, Krieket

Jaco Jordaan
Adjunkhoof
Vakke:
Gr 7 LO

E pos: adjunkhoof@laervolkskool.co.za


Atletiek, Rugby, Mini Rugby, Krieket

Dawie Jordaan
DPS

Vakke:

Gr 7 NW, Gr 4 Zulu
E pos: dawie@laervolkskool.co.za

Rugby, Krieket, Gholf

Tewis van der Westhuizen
Graad:Gr 7T
Vakke:
Gr 5 Wisk                                   

E pos: tewis@laervolkskool.co.za

Atletiek, Rugby, Krieket

Sanet Strydom
DPS
Vakke:
Gr 7 Eng

E pos: sanet@laervolkskool.co.za


Christine Lee
Graad: Gr 6C
Vakke: Gr 5 Eng, LV,   Gr 6 Kuns

Swem, Netbal, Mini-Hokkie

Tiaan Viljoen
Graad: Gr 7V
Vakke: Gr 6 Afr

Atletiek, Rugby, Krieket

Madelein White
Graad: Gr 7M

Vakke: Gr 5 Afr

Atletiek, Mini-Netbal, Redenaars

Willie de Klerk         Graad: Gr 5S
Vakke:                         Gr 5 SW, LV, Gr 7 EBW

Atletiek, Rugby, Krieket

Leonie Labuschagne
Graad: Gr 6L
Vakke: Gr 7 Wisk, Gr 6 LV, Gr 4 Kuns
E pos:

Koor

Sarita Sprong

Vakke: Gr 6 NW & Teg, Gr 5 LV

 Koor, Tennis