Tuis Akademie Kultuur Gallery Kontak ons
Laer-Volkskool-Logo-Home
Tuis Ons skool Personeel Ouergids Akademie Kultuur Sport Gallery Kontak ons Sitemap
My-school-logo School-communicator

Ekstra Dienste:


Mariechen Jansen van Vuuren - Arbeidsterapeut
Sel: 082 554 0746
Corne van Niekerk - Sosioloog
Sel: 082 897 8197
Tel: 016 349 6200n/u

Facebook Kontak ons

INTERMEDIÊRE EN SENIOR FASE PERSONEEL

Deo-Dané du Plessis
Graad: Gr 4D
Vakke: Afr, Eng, Wisk, SW, NW+Teg, LV
E pos:

Hokkie, Netbal, Atletiek

Ronel Oosthuizen
Graad:Gr 4R
Vakke:
Afr, Eng, Wisk, SW, LV
E pos: ronel@laervolkskool.co.za

Mini Netbal, Hokkie, Tennis

Tilda Muller
Graad: Gr4T
Vakke:
Afr, Eng, Wisk, NW & Teg, SW
E pos: tilda@laervolkskool.co.za

Mini Netbal

Helanie Willemse
Graad: Gr 4H
Vakke:

E pos:

Koor, Eistefodd

Lardus Badenhorst
Graad: Gr 5 B
Vakke:

E pos:

Atletiek, Rugby, Krieket, Gholf

Annatjie Griesel
Graad: Gr 5G
Vakke:
Afr (Gr7), LV (Gr 5), Skeppende Kunste ( Gr 7)
E pos: annatjie@laervolkskool.co.za

Atletiek, Landloop

Estie Kruger
Graad: Gr 5E
Vakke:

E pos:

Monique Venter
Graad: Gr 6M
Vakke:
Eng (Gr 5 -6)
E pos: monique@laervolkskool.co.za

Atletiek, Skaak

Cassie Vorster
Graad: Gr 6V
Vakke: Wisk (Gr 6), EBW (Gr 7)

E pos: cassie@laervolkskool.co.za

Atletiek, Rugby, Krieket

Jaco Jordaan
Adjunkhoof

Graad: 7N
Vakke:
LO (Gr 7) LV (Gr 6) Wisk (Gr 7), NW (Gr 5)

E pos: adjunkhoof@laervolkskool.co.za

Atletiek, Rugby, Mini Rugby, Krieket

Dawie Jordaan
DPS

Vakke: NW+Teg (Gr 6) NW (Gr 7)

E pos: dawie@laervolkskool.co.za

Rugby, Krieket, Gholf

Tewis van der Westhuizen
Graad:Gr 7T
Vakke:
Wisk (Gr 5), TEG (Gr 7)
E pos: tewis@laervolkskool.co.za

Atletiek, Rugby, Krieket, Gholf

Sanet Strydom
DPS
Vakke:
Eng (Gr 6-7), LV (Gr 5)
E pos: sanet@laervolkskool.co.za


Christine Lee
Graad: Gr 6C
Vakke:

E pos:

Tiaan Viljoen
Graad: Gr 7V
Vakke: Afr, SW

E pos:

Atletiek, Rugby, Krieket

Madelein White
Graad: Gr 7M

Vakke: Afr

E pos:

Netbal