Tuis Akademie Kultuur Gallery Kontak ons Advertensies
Laer-Volkskool-Logo-Home
Tuis Ons skool Personeel Ouergids Akademie Kultuur Sport Gallery Kontak ons Sitemap
My-school-logo School-communicator

Ekstra Dienste:


Mariechen Jansen van Vuuren - Arbeidsterapeut
Sel: 082 554 0746
Corne van Niekerk - Sosioloog
Sel: 082 897 8197
Tel: 016 349 6200n/u

Facebook Kontak ons

INTERMEDIÊRE EN SENIOR FASE PERSONEEL

Deo-Dané du Plessis
Graad: Gr 4D
Vakke: Afr

Swem, Hokkie, Netbal, Atletiek

Ronel Oosthuizen
Graad:Gr 4R
Vakke:
Gr 4 NW & Teg, SW, LV - Kuns
E pos: ronel@laervolkskool.co.za

Mini Netbal, Hokkie, Tennis

Tilda Muller
Graad: Gr4T

Vakke: Gr 4 Wisk
E pos: tilda@laervolkskool.co.za

Mini Netbal

Gerna van de Venter
Graad: Gr 4G

Vakke: Gr 4 Eng en LV Kuns

Atletiek, Netbal, Mini Hokkie

Lardus Badenhorst
Graad: Gr 5L
Vakke: Gr 5 SW, Gr 6 SW


Atletiek, Rugby, Krieket

Annatjie Griesel
Graad: Gr 5A
Vakke:
Gr 7 Afr, Gr 7 SK, Gr 5 LV-Kuns       
E pos: annatjie@laervolkskool.co.za

Atletiek, Landloop

Stiaan van der Hyde
Graad: Gr 5S
Vakke: Gr 5 NW & Teg, LV Gr 7 Teg


Atletiek, Rugby, Krieket

Monique Venter
Graad: Gr 6M
Vakke: Gr 6 Eng, LV-Kuns Gr 5 LV-Kuns
E pos: monique@laervolkskool.co.za

Atletiek, Mini Krieket

Cassie Vorster
Graad: Gr 6V
Vakke: Gr 6 Wisk, Gr 7 EBW E pos: cassie@laervolkskool.co.za

Atletiek, Rugby, Krieket

Jaco Jordaan
Adjunkhoof
Vakke:
Gr 7 Wisk

E pos: adjunkhoof@laervolkskool.co.za


Atletiek, Rugby, Mini Rugby, Krieket

Dawie Jordaan
DPS

Vakke:

Gr 6 Nw & Teg, Gr 7 NW
E pos: dawie@laervolkskool.co.za

Rugby, Krieket, Gholf

Tewis van der Westhuizen
Graad:Gr 7T
Vakke:
Gr 5 Wisk                                   

E pos: tewis@laervolkskool.co.za

Atletiek, Rugby, Krieket

Sanet Strydom
DPS
Vakke:
Gr 7 Eng, LO  

E pos: sanet@laervolkskool.co.za


Christine Lee
Graad: Gr 6C
Vakke: Gr 5 Eng, NW & Teg

Swem, Landloop

Tiaan Viljoen
Graad: Gr 7V
Vakke: Gr 6 Afr, Gr 7 SW

Atletiek, Rugby, Krieket

Madelein White
Graad: Gr 7M

Vakke: Gr 5 Afr

Atletiek, Netbal, Redenaars, Hokkie

Willie de Klerk         Graad: Gr 5S
Vakke: Gr 4 LV, NW & Teg, Gr 6 LV, Gr 7 EBW, SW

Atletiek, Rugby, Krieket