Tuis Akademie Kultuur Gallery Kontak ons Advertensies
Laer-Volkskool-Logo-Home
Tuis Ons skool Personeel Ouergids Akademie Kultuur Sport Gallery Kontak ons Sitemap
My-school-logo School-communicator Facebook Kontak ons

GRONDSLAGFASE PERSONEEL

Jeanne-Marié vd Walt
Graad: Gr 2

Mini-Netbal,Hokkie dogters

Alta de Klerk
Graad: Gr RA
E pos: alta@laervolkskool.co.za

Mini-Netbal,Mini-Hokkie, Kleuteratletiek

Baulha Booysen
Graad: Gr RB
E pos: baulha@laervolkskool.co.za

Naskool

Lola Golden
Graad: Gr 1L


Mini-Netbal, Junior Skaak

Ina Goosen
Graad: Gr 1G
E pos: ina@laervolkskool.co.za


Amanda Roods
Graad: Gr 1A

Netbal, Atletiek, Mini-Hokkie


Nicky Coetzer
Graad: Gr 1R
E pos: nicky@laervolkskool.co.za

Atletiek, Netbal, Hokkie, Tennis

Monica Gildenhuys
Graad: Gr 1M
E pos: monica@laervolkskool.co.za

Spreekkoor, Mini-Hokkie, Netbal, Atletiek

Driena Spykerman
Graad: Gr 2S
E pos: driena@laervolkskool.co.za

Danéll Oosthuizen
Graad: Gr 2D
E pos: danell@laervolkskool.co.za

Netbal, Hokkie, Atletiek, Junior Koor

Marica Moller
Graad: Gr 2M
E pos: marica@laervolkskool.co.za

Mini-Netbal, Mini-Hokkie

Lizelle Botha
Graad: Gr 2B
E pos: lizellebotha@laervolkskool.co.za

Mini-Krieket, Spreekkoor, Atletiek, Eisteddfod, Redenaars

Ronelle Terblanche
Graad: Gr 3T
E pos: ronelle@laervolkskool.co.za

Skaak, Seuns Hokkie, Toutrek

Louda Badenhorst
Graad: Gr 3B
E pos: louda@laervolkskool.co.za

Atletiek, Netbal, Mini-Hokkie

Marinélle Möller
Graad: Gr 3M
E pos: marinellemoller@laervolkskool.co.za

Atletiek, Netbal, Mini-Krieket

Maudi Erasmus
Graad: Gr 3E


Atletiek, Netbal, Mini-Hokkie

Sarita Sprong
Musiek


Klasmusiek, Koor, Tennis

Marlize Nothnagel
Graad: Gr 3C


Atletiek, Netbal, Landloop

Antionette Rossouw    

Graad: Gr RC

Junior Skaak, Mini-Netbal, Mini-Krieket

Mini