Tuis Akademie Kultuur Gallery Kontak ons Advertensies
Laer-Volkskool-Logo-Home
Tuis Ons skool Personeel Ouergids Akademie Kultuur Sport Gallery Kontak ons Sitemap
My-school-logo School-communicator

Ekstra Dienste:


Mariechen Jansen van Vuuren - Arbeidsterapeut
Sel: 082 554 0746
Corne van Niekerk - Sosioloog
Sel: 082 897 8197
Tel: 016 349 6200n/u

Facebook Kontak ons

GRONDSLAGFASE PERSONEEL

Hendi Marshall
Graad: Gr R R

Mini Netbal, Mini Krieket

Alta de Klerk
Graad: Gr R A
E pos: alta@laervolkskool.co.za

Mini Netbal,Mini Hokkie, Atletiek

Baulha Booysen
Graad: Gr R B
E pos: baulha@laervolkskool.co.za

Naskool

Le-Lanie de Beer
Graad: Gr R L

Atletiek, Mini Netbal, Mini Hokkie

Lola Golden
Graad: Gr 1 L


Mini Netbal, Mini Krieket

Ina Goosen
Graad: Gr 1 G
E pos: ina@laervolkskool.co.za

Atletiek, Skaak toesig

Amanda Roods
Graad: Gr 1 A

Netbal, Atletiek, Mini Hokkie


Nicky Roets
Graad: Gr 1 R
E pos: nicky@laervolkskool.co.za

Atletiek, Netbal, Hokkie, Tennis

Monica Naude
Graad: Gr 1 M
E pos: monica@laervolkskool.co.za

Spreekkoor, Hokkie, Netbal, Atletiek

Driena Spykerman
Graad: Gr 2 S
E pos: driena@laervolkskool.co.za

Danéll Oosthuizen
Graad: Gr 2 D
E pos: danell@laervolkskool.co.za

Netbal, Hokkie, Atletiek, Junior Koor

Marica Moller
Graad: Gr 2 M
E pos: marica@laervolkskool.co.za

Netbal, Mini Hokkie

Lizelle Botha
Graad: Gr 2 B
E pos: lizellebotha@laervolkskool.co.za

Mini Krieket, Spreekkoor, Atletiek, Mini Tennis, Redenaars

Ronelle Terblanche
Graad: Gr 3 T
E pos: ronelle@laervolkskool.co.za

Skaak, Hokkie, Toutrek

Louda Badenhorst
Graad: Gr 3 B
E pos: louda@laervolkskool.co.za

Atletiek, Netbal, Mini Hokkie

Marinélle Möller
Graad: Gr 3 M
E pos: marinellemoller@laervolkskool.co.za

Atletiek, Netbal, Mini Krieket

Helanie Willemse
Graad: Gr 3 V

E pos:

gerna@laervolkskool.co.za


Koor, Atletiek, Studieklas

Sarita Sprong
Musiek


Klasmusiek, Koor

Marlize Nothnagel
Graad: Gr 2 C


Atletiek, Netbal, Mini Hokkie

Theoné Muller     

Graad: Gr R R

Hulp